O serwisie

Restrukturyzacja24.info, to zbiór bieżących informacji z najlepszych polskich blogów prawniczych dotyczących tematów z obszaru restrukturyzacji firmy.

Każdy z nas jest wysoko wykwalifikowanym prawnikiem: adwokatem, radcą prawnym, doradcą podatkowym, doradcą restrukturyzacyjnym czy syndykiem - specjalistą w swojej dziedzinie. Wierzymy w to, że dzieląc się z Tobą wiedzą w naszych blogach - i pośrednio Restrukturyzacji24.info - wnosimy dużą wartość nie tylko do Twojego życia, ale też do całego społeczeństwa. Uznaliśmy, że blog prawniczy jest najlepszym miejscem, prowadzącym nas do tego celu.

W Restrukturyzacji24.info znajdziesz najnowsze wiadomości dotyczące zakresu działania doradcy restrukturyzacyjnego oraz syndyka, zmiany w prawie restrukturyzacyjnym a także szczegóły tej dziedziny prawa i inne. Wszystko z punktu widzenia regulacji prawnych.

Jeśli jesteś zainteresowany sprawami opodatkowania biznesu, zapraszamy Cię do odwiedzin naszego portalu TAX.Monitor, a jeśli interesują Cię bieżące zagadnienia prawa w biznesie to zajrzyj do portalu BIZNES.Monitor.

I oczywiście zachęcamy też do odwiedzin naszych blogów i częstego komentowania!

Zespół Restrukturyzacji24.info

*****